Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
O mnie
  • 45886.png
  • 58258.jpg
  • hjhj.jpg
  • kjkuu.png
  • nbnbnm.jpg

images35

Wyznacz sobie cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć. 

images36

 Dobiorę trening adekwatny do Twoich możliwości.

images23

Sprawię, że poczujesz się zdrowo i będziesz w formie.

4Nazywam się Wojciech Zaik. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Od 2009 roku pracuję w Gimnazjum nr 1 w Mikołowie, gdzie zaszczepiam w młodzieży zdrowy i aktywny tryb życia. Wcześniej pracowałem w Zespole Szkół nr 1 w Katowicach. W 2005 roku rozpoczęła się moja przygoda z Centrum Odnowy Biologicznej, gdzie odbyłem praktykę studencką. Od 2007 roku prowadzę treningi personalne.

Już od najmłodszych lat interesowałem się sportem. Jako nastolatek trenowałem piłkę nożną i koszykówkę, dlatego studia o profilu sportowym były naturalną koleją rzeczy. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji instruktor piłki nożnej, instruktor odnowy biologicznej i instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – ćwiczenia siłowe. Jestem także ratownikiem WOPR.

W swojej pracy jako trener personalny przekonuję klientów do aktywnego i zdrowego trybu życia. Pomagam pozbyć się nadprogramowych kilogramów, ujędrnić ciało, a także rozbudować sylwetkę poprzez nabranie masy mięśniowej.

Warto podkreślić fakt, iż to zacięcie pedagogiczne skłoniło mnie do obrania tej właśnie drogi zawodowej. Jestem trenerem, który odpowiednio Cię zmotywuje i zachęci tak, abyś osiągnął zamierzony cel.

Joomla templates www.joomlashine.com